Gyrotate

Iphone ve Ipad'ler İçin Renk Eşleştirme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.0 MB
  • Version 1.30
  • Dil İngilizce
  • Firma GoosTrix Ltd
Gyrotate, iphone ve ipad'lerinizde ücretsiz oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu. Benzerlerinden farklı oynama stiliyle son derece başarılı bir oyun.

Renk eşleştirme oyunları, mobil cihazlarda en fazla tercih edilen oyunlardan şüphesiz. Gyrotate' de bu tarz oyunlardan, ancak oynama stili diğerlerinden biraz daha farklı olmakla beraber oldukça da eğlenceli.

Oyun ekranında kare şeklinde 5 katman ve bu katmanlarda farklı renklerde geometrik şekiller bulunuyor. Bu katmanları parmağınızla sürükleyip dairesel şekilde hareket ettirip, en az 4 tane olmak üzere renk eşleştirmesi yapıyorsunuz. Bölümlerde yapmanız gereken eşleştirme sayıları ekranın üst kısmında gösteriliyor. Sizde bu eşleştirmeleri gerçekleştirip, bölüm atlıyosunuz. Aynı zamanda bölümlerde, saat, bomba gibi, çeşitli şekiller bulunuyor ve bu şekiller eşleştirmelerde kullanılıp ekstra puanlar kazandırıyor. İpucu özelliğinden de sıkıştığınız zamanlar faydalanabilirsiniz. Ayrıca oyunda, kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan otomatik kaydetme özelliği de mevcut.

Gyrotate, renk eşleştirme oyunlarından hoşlananların zevkle oynayacağı bir uygulama. İyi eğlenceler!

 

Daha Fazla Göster
Gyrotate indir